Projektowanie małych wnętrz - Warszawa Ochota

Aranżacja i projektowanie wnętrz w Warszawie Ochota to inspirujące wyzwanie. W tętniącym życiem mieście doświadczamy zarówno wielkopowierzchniowych realizacji, jak i niewielkich metraży. Potrafimy sprawić, że w nawet małym mieszkaniu odetchniesz pełną piersią. 

Projektowanie małych wnętrz Warszawa Ochota

Choć kiedyś powszechnie kojarzono niewielkie mieszkania z ograniczonym budżetem, coraz więcej osób wybiera mniejsze metraże. Wynika to ze zmiany stylu życia. Współcześnie chcemy więcej doświadczać i podróżować, mniej koncentrujemy się nad magazynowaniem dóbr. Mieszkanie ma być bezpiecznym miejscem i ostoją, a nie więzieniem.  Dzięki doświadczeniu zaprojektujemy wnętrze Twojego małego mieszkania, tak aby była maksymalnie funkcjonalne dla Ciebie.

Aranżacje małych mieszkań Warszawa Ochota

Przy projektowaniu małych wnętrz najważniejsze jest optymalne wykorzystanie przestrzeni. Przeszklenia i duże okna, które wprowadzają naturę i energię do mieszkania, to mocne punkty każdego niewielkiego metrażu. Zastosowanie wysokiej jakości naturalnych materiałów pozwoli nadać wnętrzu elegancki sznyt. Projektowanie małych mieszkań to zadanie, które wymaga ciekawych rozwiązań. Przy takich projektach angażujemy do współpracy pracownie stolarskie, które tworzą meble nie tylko piękne, ale i funkcjonalne.

Ze względu na ograniczoną przestrzeń, warto wybrać minimalizm. Nie oznacza to jednak, że mieszkanie będzie zimne. W projektowaniu małych wnętrz każdy detal ma znaczenie.

W niewielkich przestrzeniach ściana jest nie tylko barierą, pełni także rolę przesuwnych drzwi. Pokoje zmieniają przeznaczenie. Salon w ciągu dnia zamienia się w gabinet do pracy zdalnej, wieczorem może stać się miejscem, gdzie spotykasz się z przyjaciółmi. Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, nadają wiele znaczeń przedmiotom.

Małe wielkie mieszkanie

Niewielkie mieszkanie nadal może dać mnóstwo możliwości. Wyspecjalizowany architekt małych wnętrz w mieszkaniu zamieni ograniczony metraż w nowoczesną przystań, która spełni wszystkie Twoje potrzeby.


Nasze realizacje

Purista - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Purista
Warszawa, 2020
Barcelona - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Barcelona
Warszawa, 2019
L'harmonie - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Der Garten
Monachium,  2019
Edge - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Edge
Polska,  2012
Carbon - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Vetiver
Warszawa,  2017
Moderna - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu

Jak wybrać najlepszego architekta wnętrz, który zaprojektuje apartament w Warszawie

Warszawa to miasto, które ma wiele do zaoferowania. Stolica Polski przyciąga turystów i mieszkańców swoją bogatą historią, pięknymi zabytkami, zielonymi parkami, kulturalnymi wydarzeniami oraz nowoczesnymi budynkami. Wiele osób pragnie mieszkać w centrum miasta, w pobliżu atrakcji, sklepów i restauracji, dlatego też apartamenty w Warszawie są bardzo popularne, a architekci zajmujący się ich projektowaniem mają wiele pracy.

Więcej

NAMI: miejski azyl nad oceanem

Ten apartament otula subtelnością, ciepłem i delikatnymi, harmonijnymi formami. Utrzymany w duchu Organic Shelter, jest jak pobliski ocean - potrafi w mgnieniu oka zmienić oblicze dzięki perfekcyjnie zaprojektowanym scenom świetlnym. Koi zmysły, pozwala odpocząć i daje poczucie bezpieczeństwa.

Więcej

Naturalne wnętrza apartamentów

Coraz więcej ludzi szuka sposobu na to, aby być bliżej natury. Wśród wnętrzarskich tendencji można zaobserwować trend na aranżacje ekologiczne, w których wykorzystuje się organiczne surowce. Wystrój inspirowany naturą może być przestrzenią, w której przyjemnie się funkcjonuje. Dowiedz się, jak mogą wyglądać naturalne wnętrza apartamentów.

Więcej

Wnętrza minimalistyczne – inspiracje

Minimalizm w mieszkaniu kojarzy się z nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzem. Jednak zaplanowanie takiej aranżacji dla wielu osób może być wyzwaniem. Zwłaszcza że w minimalizmie nie ma miejsca na przypadkowe elementy. Dowiedz się, na czym opiera się taki styl wystroju wnętrza.

Więcej