Projektowanie małych wnętrz - Warszawa Ochota

Aranżacja i projektowanie wnętrz w Warszawie Ochota to inspirujące wyzwanie. W tętniącym życiem mieście doświadczamy zarówno wielkopowierzchniowych realizacji, jak i niewielkich metraży. Potrafimy sprawić, że w nawet małym mieszkaniu odetchniesz pełną piersią. 

Projektowanie małych wnętrz Warszawa Ochota

Choć kiedyś powszechnie kojarzono niewielkie mieszkania z ograniczonym budżetem, coraz więcej osób wybiera mniejsze metraże. Wynika to ze zmiany stylu życia. Współcześnie chcemy więcej doświadczać i podróżować, mniej koncentrujemy się nad magazynowaniem dóbr. Mieszkanie ma być bezpiecznym miejscem i ostoją, a nie więzieniem.  Dzięki doświadczeniu zaprojektujemy wnętrze Twojego małego mieszkania, tak aby była maksymalnie funkcjonalne dla Ciebie.

Aranżacje małych mieszkań Warszawa Ochota

Przy projektowaniu małych wnętrz najważniejsze jest optymalne wykorzystanie przestrzeni. Przeszklenia i duże okna, które wprowadzają naturę i energię do mieszkania, to mocne punkty każdego niewielkiego metrażu. Zastosowanie wysokiej jakości naturalnych materiałów pozwoli nadać wnętrzu elegancki sznyt. Projektowanie małych mieszkań to zadanie, które wymaga ciekawych rozwiązań. Przy takich projektach angażujemy do współpracy pracownie stolarskie, które tworzą meble nie tylko piękne, ale i funkcjonalne.

Ze względu na ograniczoną przestrzeń, warto wybrać minimalizm. Nie oznacza to jednak, że mieszkanie będzie zimne. W projektowaniu małych wnętrz każdy detal ma znaczenie.

W niewielkich przestrzeniach ściana jest nie tylko barierą, pełni także rolę przesuwnych drzwi. Pokoje zmieniają przeznaczenie. Salon w ciągu dnia zamienia się w gabinet do pracy zdalnej, wieczorem może stać się miejscem, gdzie spotykasz się z przyjaciółmi. Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, nadają wiele znaczeń przedmiotom.

Małe wielkie mieszkanie

Niewielkie mieszkanie nadal może dać mnóstwo możliwości. Wyspecjalizowany architekt małych wnętrz w mieszkaniu zamieni ograniczony metraż w nowoczesną przystań, która spełni wszystkie Twoje potrzeby.


Nasze realizacje

Purista - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Purista
Warszawa, 2020
Barcelona - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Barcelona
Warszawa, 2019
L'harmonie - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Der Garten
Monachium,  2019
Edge - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Edge
Polska,  2012
Carbon - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Vetiver
Warszawa,  2017
Moderna - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu

Wnętrze bliskie naturze – jak stworzyć piękne wnętrze z wykorzystaniem naturalnych materiałów?

Obecnie ekologia jest coraz ważniejszym aspektem życia. Chętniej wybierane są produkty produkowane w zrównoważony sposób, a odnawialne źródła energii zyskują na popularności. Dlatego trudno się dziwić, że takie podejście jest stosowane także q architekturze wnętrz. Dowiedz się, w jaki sposób można zadbać o ekologiczną aranżację mieszkania.

Więcej

Niech stanie się światło w Twoim wnętrzu!

Przy projektowaniu mieszkań niezwykle istotne są parametry fotometryczne oświetlenia we wnętrzach. To właśnie one wpływają na komfort życia i możliwość wygodnego wykonywania różnych czynności. Warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd lamp, ale także ich funkcjonalność. Dowiedz się, jak zadbać o optymalne oświetlenie we wnętrzu.

Więcej

Naturalne materiały we wnętrzach

Współcześnie można zaobserwować różnorodność trendów w aranżacji wnętrz. Jednak ostatnimi czasy coraz więcej osób ceni sobie obecność naturalnych materiałów w najbliższym otoczeniu. Takie wnętrza nie tylko estetycznie się prezentują, ale również są przyjazne środowisku. Dowiedz się, dlaczego warto użyć naturalnych materiałów do urządzenia domu.

Więcej

Wnętrza w stylu japandi

Szukasz idealnego stylu wnętrza dla siebie? Uwielbiasz minimalizm, japoński klimat i elementy skandynawskiego hygge? Czas, abyś poznał najmodniejszy styl aranżacji domu – japandi. Takie wnętrza może zaprojektować dla Ciebie Studio Organic.

Więcej