Aranżacja wnętrz w stylu minimalistycznym

Minimalizm we wnętrzu – czym się charakteryzuje? 

Mieszkania urządzone w stylu minimalistycznym nigdy nie przestają być modne. Wśród ich cech charakterystycznych można wymienić:

  • przestronność

Wnętrza zaaranżowane w stylu minimalistycznym zachwycają swoją przestronnością. W takiej przestrzeni można z łatwością się zrelaksować. Minimalistyczne mieszkania są uporządkowane i nie ma w nich miejsca na przypadkowe elementy. 

  • czysta forma

Minimalistyczne wnętrza mają przemyślaną i czystą formę. Dzięki temu nihdy nie wychodza z mody, a z upływem lat nabierają wręcz szlachetności.

  • funkcjonalność

W minimalistycznym wnętrzu żaden element nie znajduje się przez przypadek. Zarówno wyposażenie, jak i dodatki mają nie tylko pięknie się prezentować, ale i również pełnić określone funkcje. Dzięki praktycznemu zastosowaniu, w minimalistycznych mieszkaniach lepiej się żyje.

  • wysoka jakość

Kolejny aspekt, który wyróżnia dobrze urządzone wnętrza, to wysoka jakość wykorzystanych materiałów. Zarówno elementy konstrukcyjne, jak i dodatki powinny charakteryzować się doskonałymi parametrami pod względem trwałości oraz estetyki. 

W jaki sposób urządzić wnętrze w stylu minimalistycznym?

Zastanawiasz się, w jaki sposób zaaranżować przestronne i funkcjonalne wnętrze, tak aby nie pozbawić go ciepła? Możemy Ci w tym pomóc. Myślimy o miejscu do życia jak o schronieniu. Przed zgiełkiem, pośpiechem, nadmiarem bodźców, przeładowaniem. Prostota i umiar to wizytówki naszej pracowni. Stworzymy dla Ciebie miejsce, w którym w pełni docenisz znaczenie słynnego hasła “Less is more”.

Nasze realizacje

Purista - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Purista
Warszawa, 2020
Barcelona - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Barcelona
Warszawa, 2019
L'harmonie - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Der Garten
Monachium,  2019
Edge - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Edge
Polska,  2012
Carbon - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Vetiver
Warszawa,  2017
Moderna - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu

Piękno natury w Twoim domu – odkryj spokój płynący z wnętrz projektowanych przez Studio Organic

W obliczu coraz bardziej zabieganego stylu życia, priorytetem dla nas stało się odnalezienie spokoju i równowagi poprzez bliski kontakt z naturą. Nasze studio wyróżnia się jako pracownia, która doskonale rozumie tę potrzebę i kreuje wnętrza, w których natura splata się z nowoczesnym designem. Koncepty eko-designu, na które stawiamy, przynoszą do przestrzeni piękno natury w harmonii z funkcjonalnością.

Więcej

Jak stworzyć harmonijne wnętrze pozwalające uciec od zgiełku miasta?

W Studio Organic rozumiemy, że w dzisiejszych czasach, gdy tempo życia robi się przytłaczające, a zgiełk miasta stale nas otacza, pragnienie znalezienia spokoju i harmonii w naszym własnym wnętrzu nabiera szczególnego znaczenia. Nasza filozofia opiera się na przekonaniu, że nasze wnętrza mogą odegrać kluczową rolę w spełnianiu tego pragnienia. W tym artykule zgłębimy temat tworzenia wnętrz, które odzwierciedlają naszą osobowość, a także stanowią azyl od codziennego chaosu. Zachęcamy Was do wnikliwej lektury i odkrycia inspirujących sposobów na osiągnięcie harmonii w Waszych wnętrzach.

Więcej

Dom pełen dobrej energii – jak projekt wnętrza wpływa na nastrój domowników

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wejść do domu i natychmiast poczuć przyjemną atmosferę we wnętrzu? A może zdarzyło Ci się odwiedzić czyjeś mieszkanie, gdzie panował napięty nastrój? Wiele osób przywiązuje ogromną wagę do wyglądu swojego domu. Nie tylko chcemy, aby był estetyczny i funkcjonalny, ale również pragniemy, aby nasze miejsce do życia było przepełnione pozytywną energią.

Więcej

Wnętrza zatopione w naturze – jak architekci Studia Organic wprowadzają do domu harmonię i spokój

W dzisiejszym zabieganym świecie wiele osób pragnie stworzyć w swoim domu oazę spokoju, gdzie mogą uciec od stresu i natłoku codziennych obowiązków. Jako architekci Studia Organic doskonale rozumiemy tę potrzebę i specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz, które wprowadzają harmonię i jedność z naturą. Korzystając z naturalnych materiałów, biologicznych form i zrównoważonych rozwiązań, tworzymy przestrzenie, w których można odnaleźć wewnętrzny spokój i równowagę.

Więcej