Aranżacja wnętrz w stylu minimalistycznym

Minimalizm we wnętrzu – czym się charakteryzuje? 

Mieszkania urządzone w stylu minimalistycznym nigdy nie przestają być modne. Wśród ich cech charakterystycznych można wymienić:

  • przestronność

Wnętrza zaaranżowane w stylu minimalistycznym zachwycają swoją przestronnością. W takiej przestrzeni można z łatwością się zrelaksować. Minimalistyczne mieszkania są uporządkowane i nie ma w nich miejsca na przypadkowe elementy. 

  • czysta forma

Minimalistyczne wnętrza mają przemyślaną i czystą formę. Dzięki temu nihdy nie wychodza z mody, a z upływem lat nabierają wręcz szlachetności.

  • funkcjonalność

W minimalistycznym wnętrzu żaden element nie znajduje się przez przypadek. Zarówno wyposażenie, jak i dodatki mają nie tylko pięknie się prezentować, ale i również pełnić określone funkcje. Dzięki praktycznemu zastosowaniu, w minimalistycznych mieszkaniach lepiej się żyje.

  • wysoka jakość

Kolejny aspekt, który wyróżnia dobrze urządzone wnętrza, to wysoka jakość wykorzystanych materiałów. Zarówno elementy konstrukcyjne, jak i dodatki powinny charakteryzować się doskonałymi parametrami pod względem trwałości oraz estetyki. 

W jaki sposób urządzić wnętrze w stylu minimalistycznym?

Zastanawiasz się, w jaki sposób zaaranżować przestronne i funkcjonalne wnętrze, tak aby nie pozbawić go ciepła? Możemy Ci w tym pomóc. Myślimy o miejscu do życia jak o schronieniu. Przed zgiełkiem, pośpiechem, nadmiarem bodźców, przeładowaniem. Prostota i umiar to wizytówki naszej pracowni. Stworzymy dla Ciebie miejsce, w którym w pełni docenisz znaczenie słynnego hasła “Less is more”.

Nasze realizacje

Purista - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Purista
Warszawa, 2020
Barcelona - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Barcelona
Warszawa, 2019
L'harmonie - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Der Garten
Monachium,  2019
Edge - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Edge
Polska,  2012
Carbon - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Vetiver
Warszawa,  2017
Moderna - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu

Jak wybrać najlepszego architekta wnętrz, który zaprojektuje apartament w Warszawie

Warszawa to miasto, które ma wiele do zaoferowania. Stolica Polski przyciąga turystów i mieszkańców swoją bogatą historią, pięknymi zabytkami, zielonymi parkami, kulturalnymi wydarzeniami oraz nowoczesnymi budynkami. Wiele osób pragnie mieszkać w centrum miasta, w pobliżu atrakcji, sklepów i restauracji, dlatego też apartamenty w Warszawie są bardzo popularne, a architekci zajmujący się ich projektowaniem mają wiele pracy.

Więcej

NAMI: miejski azyl nad oceanem

Ten apartament otula subtelnością, ciepłem i delikatnymi, harmonijnymi formami. Utrzymany w duchu Organic Shelter, jest jak pobliski ocean - potrafi w mgnieniu oka zmienić oblicze dzięki perfekcyjnie zaprojektowanym scenom świetlnym. Koi zmysły, pozwala odpocząć i daje poczucie bezpieczeństwa.

Więcej

Naturalne wnętrza apartamentów

Coraz więcej ludzi szuka sposobu na to, aby być bliżej natury. Wśród wnętrzarskich tendencji można zaobserwować trend na aranżacje ekologiczne, w których wykorzystuje się organiczne surowce. Wystrój inspirowany naturą może być przestrzenią, w której przyjemnie się funkcjonuje. Dowiedz się, jak mogą wyglądać naturalne wnętrza apartamentów.

Więcej

Wnętrza minimalistyczne – inspiracje

Minimalizm w mieszkaniu kojarzy się z nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzem. Jednak zaplanowanie takiej aranżacji dla wielu osób może być wyzwaniem. Zwłaszcza że w minimalizmie nie ma miejsca na przypadkowe elementy. Dowiedz się, na czym opiera się taki styl wystroju wnętrza.

Więcej