Aranżacja wnętrz w stylu minimalistycznym

Minimalizm we wnętrzu – czym się charakteryzuje? 

Mieszkania urządzone w stylu minimalistycznym nigdy nie przestają być modne. Wśród ich cech charakterystycznych można wymienić:

  • przestronność

Wnętrza zaaranżowane w stylu minimalistycznym zachwycają swoją przestronnością. W takiej przestrzeni można z łatwością się zrelaksować. Minimalistyczne mieszkania są uporządkowane i nie ma w nich miejsca na przypadkowe elementy. 

  • czysta forma

Minimalistyczne wnętrza mają przemyślaną i czystą formę. Dzięki temu nihdy nie wychodza z mody, a z upływem lat nabierają wręcz szlachetności.

  • funkcjonalność

W minimalistycznym wnętrzu żaden element nie znajduje się przez przypadek. Zarówno wyposażenie, jak i dodatki mają nie tylko pięknie się prezentować, ale i również pełnić określone funkcje. Dzięki praktycznemu zastosowaniu, w minimalistycznych mieszkaniach lepiej się żyje.

  • wysoka jakość

Kolejny aspekt, który wyróżnia dobrze urządzone wnętrza, to wysoka jakość wykorzystanych materiałów. Zarówno elementy konstrukcyjne, jak i dodatki powinny charakteryzować się doskonałymi parametrami pod względem trwałości oraz estetyki. 

W jaki sposób urządzić wnętrze w stylu minimalistycznym?

Zastanawiasz się, w jaki sposób zaaranżować przestronne i funkcjonalne wnętrze, tak aby nie pozbawić go ciepła? Możemy Ci w tym pomóc. Myślimy o miejscu do życia jak o schronieniu. Przed zgiełkiem, pośpiechem, nadmiarem bodźców, przeładowaniem. Prostota i umiar to wizytówki naszej pracowni. Stworzymy dla Ciebie miejsce, w którym w pełni docenisz znaczenie słynnego hasła “Less is more”.

Nasze realizacje

Purista - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Purista
Warszawa, 2020
Barcelona - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Barcelona
Warszawa, 2019
L'harmonie - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Der Garten
Monachium,  2019
Edge - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Edge
Polska,  2012
Carbon - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Vetiver
Warszawa,  2017
Moderna - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu

Aranżacja wnętrz w stylu minimalistycznym

Marzysz o wnętrzu w stylu minimalistycznym, które będzie zachwycało nie tylko piękną estetyką, ale również wysoką funkcjonalnością? Dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze wsparcia architektów. Dzięki temu aranżacja Twojego mieszkania będzie przyjemna nie tylko dla oka, ale i duszy. Dowiedz się, jak stworzyć wnętrze w stylu minimalistycznym.

Więcej

Harmonia we wnętrzu – jak urządzić dom w Warszawie?

Urządzając wnętrze, wiele osób zastanawia się nad tym, jaki design mebli wybrać oraz jakie kolory najlepiej się sprawdzą. Warto jednak wiedzieć, że przy projekcie mieszkania niezwykle istotne są również takie elementy jak funkcjonalność oraz harmonia. Dowiedz się, w jaki sposób urządzić dom w Warszawie, aby był nie tylko przyjemny dla oka, ale również stanowił przyjazną przestrzeń do życia.

Więcej

Wnętrze bliskie naturze – jak stworzyć piękne wnętrze z wykorzystaniem naturalnych materiałów?

Obecnie ekologia jest coraz ważniejszym aspektem życia. Chętniej wybierane są produkty produkowane w zrównoważony sposób, a odnawialne źródła energii zyskują na popularności. Dlatego trudno się dziwić, że takie podejście jest stosowane także q architekturze wnętrz. Dowiedz się, w jaki sposób można zadbać o ekologiczną aranżację mieszkania.

Więcej

Niech stanie się światło w Twoim wnętrzu!

Przy projektowaniu mieszkań niezwykle istotne są parametry fotometryczne oświetlenia we wnętrzach. To właśnie one wpływają na komfort życia i możliwość wygodnego wykonywania różnych czynności. Warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd lamp, ale także ich funkcjonalność. Dowiedz się, jak zadbać o optymalne oświetlenie we wnętrzu.

Więcej