On Shore
Polska, 2020

Przestrzeń.

Upatrujemy wartość w niczym nieograniczonej przestrzeni. Dbamy o swobodny, niezakłócony przepływ energii. Znosimy ograniczenia przestrzenne i bariery, wydłużamy osie widokowe. Zamiast dzielić - łączymy, zamiast zamykać - otwieramy.

natura.

Projektujemy przestrzenie blisko natury lub bliskie naturze. Zanurzone w naturalnym krajobrazie, otwarte na przyrodę lub czerpiące z niej energię, skomunikowane z jej kojącą siłą. Przynoszące ukojenie, dające wytchnienie, sprzyjające wyciszeniu.

światło.

Budujemy przestrzenie światłem. Temu naturalnemu zapewniamy maksymalny dostęp do wnętrza i swobodny przepływ pomiędzy pomieszczeniami. Z czułością i uwagą dobieramy parametry fotometryczne oświetlenia, by właściwie odzwierciedlić kolory, wydobyć niuanse, tchnąć w przestrzeń życie - zamiast jedynie ją doświetlać.

umiar.

Tworzymy, narzucając ograniczenia. Wierzymy, że niedomiar sprzyja rozwojowi. Redukujemy dopływ bodźców - tych związanych ze zgiełkiem i pośpiechem świata zewnętrznego, ale i tych pochodzących z samej obecności przedmiotów we wnętrzach. Stawiamy na prostotę, rezygnujemy z nadmiaru, upraszamy, chowamy.

CARBON
Warszawa, 2017
MODERNA
Warszawa, 2013
Purista
Warszawa, 2020
Barcelona
Warszawa, 2019
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten
Monachium,  2019
Edge
Polska,  2012
Vetiver
Warszawa,  2017
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda
Warszawa,  2019