Azyl w sercu miasta

Koncepcję miejskich azyli, które pozwalają odciąć się od nadmiaru bodźców, wypocząć i zregenerować się mieszkańcom wielkich miast stworzyliśmy na podstawie naszych przemyśleń i odczuć. Prowadzimy intensywne życie, dużo pracujemy, podróżujemy, wiele czasu poświęcamy naszym pasjom. To wymaga jednak umiejętności wyciszenia i regeneracji. A do tej potrzebne są odpowiednie warunki. 

Miejskie azyle, które projektujemy dla ludzi miasta dają możliwość obcowania z naturą nawet w sercu wielkich metropolii. Wszystko za sprawą naturalnych materiałów, które konsekwentnie stosujemy. Kochamy drewno i kamień - ich rysunek, to, jak szlachetnie się starzeją, jak zmieniają się z biegiem lat. Lubimy łączyć je z nowoczesnym designem, prostymi formami i tradycyjnym rzemiosłem. 

Stosujemy spokojną, harmonijna paletę barw, która uspokaja i wycisza. Wprowadzamy w naszych projektach “oswojoną” wersję japońskiego minimalizmu - zabudowy wtopione w ściany, otwarte przestrzenie i umiar. Traktujemy dom jako coś więcej niż miejsce, w którym wykonuje się czynności niezbędne do przetrwania. Azyl ma wnosić codzienność na zupełnie nowy poziom - sprzyjać twórczemu myśleniu i koncentracji na tym, co ważne. 

Dajemy życiu przestrzeń.

Nasze realizacje

Purista - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Purista
Warszawa, 2020
Barcelona - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Barcelona
Warszawa, 2019
L'harmonie - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Der Garten
Monachium,  2019
Edge - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Edge
Polska,  2012
Carbon - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Vetiver
Warszawa,  2017
Moderna - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu