JAK URZĄDZIĆ ŁAZIENKĘ // RELAKS W DOMOWYM ZACISZU // Publikacja Newsweek Living

\Wydawnictwo Newsweek Polska przygotowało na wakacje lekturę o wnętrzach, architekturze i wzornictwie. Living to kompendium wiedzy o wpływie przestrzeni, w których żyjemy na nasze samopoczucie i nastrój. Pierwsze wydanie zachęca okładką, na której widnieje zdjęcie salonu z jednej, z naszych kompleksowych realizacji – dom/ wnętrze/ krajobraz :)

W urządzaniu relaksacyjnej przestrzeni w domu najważniejsze jest światło! Naszą miłość do dużych, otwartych wnętrz i przeszkleń w budynkach widać na wspomnianym zdjęciu okładkowym Living. Uważamy, że kontakt z przyrodą i odpowiednie oświetlenie uspokajają, wyciszają, ułatwiają regenerację organizmu oraz napawają pozytywną energią. Istnieją jednak bardziej wymagające wnętrza…

Jak urządzić łazienkę, aby stała się naszą strefą relaksu? Odpowiedz na to pytanie znajdziecie w środku Living! Grzegorz udzielił tam wypowiedzi w temacie salonów kąpielowych, a naszą koncepcję ilustruje piękne zdjęcie Hani Długosz. Wskazówkami podzielimy się z Wami również tutaj.

Przepis na łazienkę dającą wytchnienie jest bardzo prosty: funkcjonalność, nowoczesne materiały oraz dużo szkła. Warto też zaryzykować dodanie elementów craftowych – to klucz do unikalności. Blaty z surowego drewna lub matowe kafle nadadzą wnętrzu charakteru. Oczywiście nie można zapomnieć o odpowiednim oświetleniu! To dzięki niemu stworzony zostanie odpowiedni nastrój, a w łazience zapanuje harmonia.

O tym, jak urządzić małą łazienkę ze szczególnym skupieniem się na magii luster i proporcjach już pisaliśmy: http://studioorganic.pl/blog/space-lustra--w--pomieszczeniach,66.html. Zapraszamy do lektury!


Nasze realizacje

Purista
Warszawa, 2020
Barcelona
Warszawa, 2019
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten
Monachium,  2019
Edge
Polska,  2012
Vetiver
Warszawa,  2017
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu