JAK URZĄDZIĆ ŁAZIENKĘ // RELAKS W DOMOWYM ZACISZU // Publikacja Newsweek Living

\Wydawnictwo Newsweek Polska przygotowało na wakacje lekturę o wnętrzach, architekturze i wzornictwie. Living to kompendium wiedzy o wpływie przestrzeni, w których żyjemy na nasze samopoczucie i nastrój. Pierwsze wydanie zachęca okładką, na której widnieje zdjęcie salonu z jednej, z naszych kompleksowych realizacji – dom/ wnętrze/ krajobraz :)

W urządzaniu relaksacyjnej przestrzeni w domu najważniejsze jest światło! Naszą miłość do dużych, otwartych wnętrz i przeszkleń w budynkach widać na wspomnianym zdjęciu okładkowym Living. Uważamy, że kontakt z przyrodą i odpowiednie oświetlenie uspokajają, wyciszają, ułatwiają regenerację organizmu oraz napawają pozytywną energią. Istnieją jednak bardziej wymagające wnętrza…

Jak urządzić łazienkę, aby stała się naszą strefą relaksu? Odpowiedz na to pytanie znajdziecie w środku Living! Grzegorz udzielił tam wypowiedzi w temacie salonów kąpielowych, a naszą koncepcję ilustruje piękne zdjęcie Hani Długosz. Wskazówkami podzielimy się z Wami również tutaj.

Przepis na łazienkę dającą wytchnienie jest bardzo prosty: funkcjonalność, nowoczesne materiały oraz dużo szkła. Warto też zaryzykować dodanie elementów craftowych – to klucz do unikalności. Blaty z surowego drewna lub matowe kafle nadadzą wnętrzu charakteru. Oczywiście nie można zapomnieć o odpowiednim oświetleniu! To dzięki niemu stworzony zostanie odpowiedni nastrój, a w łazience zapanuje harmonia.

O tym, jak urządzić małą łazienkę ze szczególnym skupieniem się na magii luster i proporcjach już pisaliśmy: http://studioorganic.pl/blog/space-lustra--w--pomieszczeniach,66.html. Zapraszamy do lektury!


Nasze realizacje

Purista - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Purista
Warszawa, 2020
Barcelona - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Barcelona
Warszawa, 2019
L'harmonie - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Der Garten
Monachium,  2019
Edge - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Edge
Polska,  2012
Carbon - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Vetiver
Warszawa,  2017
Moderna - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu