Naturalne wnętrza apartamentów

Apartamenty zaprojektowane w stylu naturalnym, czyli jakie?

Zastanawiasz się, jak wyglądają naturalne wnętrza? Znajdziesz w nich mnóstwo światła, przestrzeni oraz ekologicznych materiałów, takich jak np. drewno, len, kamień czy bawełna. Dużą popularnością cieszy się także zastosowanie mebli vintage – warto jednak wybierać szlachetne wyposażenie o wysokiej jakości, które następnie można odnowić w taki sposób, aby idealnie pasowało do wnętrza. Projektowaniem aranżacji bliskich naturze zajmuje się Studio Organic, które przykłada szczególną uwagę do tego, by apartament był miejscem, w którym można czuć się bezpiecznie, rozwijać się i zrelaksować.

Naturalne wnętrza – jasne kolory i światło

Naturalne wnętrza apartamentów są wypełnione światłem słonecznym. Jest to możliwe poprzez odpowiednie wykorzystanie wszystkich przeszkleń, ale także dzięki zastosowaniu jasnych kolorów. W naturalnie zaprojektowanych wnętrzach doskonale sprawdzą się takie barwy jak:

  • kremowe biele, 
  • szarości,
  • beże,
  • brązy.

Wykorzystanie takich kolorów w mieszkaniu pozwala nie tylko na jego rozświetlenie, ale także pozytywnie wpływa na komfort życia w nim.

Wnętrza w stylu naturalnym – jakie meble będą najlepiej pasować?

Warto wiedzieć, że naturalne aranżacje cechują się prostotą oraz czystością formy. Zatem najlepiej w nich sprawdzą się przedmioty, które urzekają swoją surowością. Warto zadbać, aby wybrać meble wykonane z naturalnych materiałów. Co więcej – w takich wnętrzach dużą uwagę należy zwrócić na dodatki. 

Naturalne wnętrza apartamentów – idealne dla człowieka

Jeśli szukasz sposobu aranżacji apartamentu, który pozwoli Ci na uzyskanie komfortowej przystani, to styl naturalny będzie idealny dla Ciebie. Naturalne materiały i przyjazna, harmonijna paleta barw sprawią, że funkcjonowanie w takiej przestrzeni będzie niezwykle przyjemne. Skontaktuj się ze Studiem Organic i dowiedz się, jak może wyglądać Twój apartament w stylu naturalnym.

Nasze realizacje

Purista - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Purista
Warszawa, 2020
Barcelona - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Barcelona
Warszawa, 2019
L'harmonie - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Der Garten
Monachium,  2019
Edge - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Edge
Polska,  2012
Carbon - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Vetiver
Warszawa,  2017
Moderna - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu

Jak wybrać najlepszego architekta wnętrz, który zaprojektuje apartament w Warszawie

Warszawa to miasto, które ma wiele do zaoferowania. Stolica Polski przyciąga turystów i mieszkańców swoją bogatą historią, pięknymi zabytkami, zielonymi parkami, kulturalnymi wydarzeniami oraz nowoczesnymi budynkami. Wiele osób pragnie mieszkać w centrum miasta, w pobliżu atrakcji, sklepów i restauracji, dlatego też apartamenty w Warszawie są bardzo popularne, a architekci zajmujący się ich projektowaniem mają wiele pracy.

Więcej

NAMI: miejski azyl nad oceanem

Ten apartament otula subtelnością, ciepłem i delikatnymi, harmonijnymi formami. Utrzymany w duchu Organic Shelter, jest jak pobliski ocean - potrafi w mgnieniu oka zmienić oblicze dzięki perfekcyjnie zaprojektowanym scenom świetlnym. Koi zmysły, pozwala odpocząć i daje poczucie bezpieczeństwa.

Więcej

Naturalne wnętrza apartamentów

Coraz więcej ludzi szuka sposobu na to, aby być bliżej natury. Wśród wnętrzarskich tendencji można zaobserwować trend na aranżacje ekologiczne, w których wykorzystuje się organiczne surowce. Wystrój inspirowany naturą może być przestrzenią, w której przyjemnie się funkcjonuje. Dowiedz się, jak mogą wyglądać naturalne wnętrza apartamentów.

Więcej

Wnętrza minimalistyczne – inspiracje

Minimalizm w mieszkaniu kojarzy się z nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzem. Jednak zaplanowanie takiej aranżacji dla wielu osób może być wyzwaniem. Zwłaszcza że w minimalizmie nie ma miejsca na przypadkowe elementy. Dowiedz się, na czym opiera się taki styl wystroju wnętrza.

Więcej