Ogród / Marzenia / Spokój

Sezon letni w pełni, a my nie możemy obojętnie przejść obok leżaka czy odwrócić myśli od spotkań w gronie przyjaciół przy grillu czy lampce wina. Dobra książka, zapach kwiatów, delikatnie ogrzewająca atmosferę świeczka na wiklinowym stoliczku w naszym ogrodzie staje się duetem potrzebnym od zaraz. Szeroki wachlarz mebli oraz ciekawych dodatków pozwala na urządzenie ogrodu wedle naszych upodobań, naszej aury czy samopoczucia. Niewielkie dodatki potrafią sprawić, że ogród staje się integralną częścią nas i czujemy się w nim błogo. Projektując ogrody pragniemy poznać wnętrze osoby z którą pracujemy, by storzyć harmonijne, błogie i miłe miejsce. Tworząc ogród chcemy, aby łączył się z wnętrzem domu bądź jego elementami. Na zdjęciach przedstawiamy jedną z naszych realizacji, w której wykorzystaliśmy hartowane szkło odporne na zmiany atmosferyczne. Szkło miało zastąpić naszym klientom zbiornik wodny, na który nie mogli sobie pozolić ze względu na duże zacienienie ogrodu, dużą wigotność otoczenia i sąsiedztwo lasu z niezliczoną ilością insektów. Szklana rzeka w nocy rozświetla się dzięki zamontowanym pod szklaną płytą paskom ledowym. Jest to wyjątkowy element, który w tak naturalistycznym ogrodzie kontrastuje z płaską powierzchnią trawnika i daje w odczuciu efekt zimnej tafli wody. Lubimy niebanalne połączenia tworzące niesamowity efekt. W ogrodach nie tylko liczy się ogół a i detal potrafiący odmienić prostą aranżacje, dodać jej niepowszedniego smaku i wyglądu.

Nasze realizacje

Purista - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Purista
Warszawa, 2020
Barcelona - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Barcelona
Warszawa, 2019
L'harmonie - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Der Garten
Monachium,  2019
Edge - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Edge
Polska,  2012
Carbon - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Vetiver
Warszawa,  2017
Moderna - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu

Piękno natury w Twoim domu – odkryj spokój płynący z wnętrz projektowanych przez Studio Organic

W obliczu coraz bardziej zabieganego stylu życia, priorytetem dla nas stało się odnalezienie spokoju i równowagi poprzez bliski kontakt z naturą. Nasze studio wyróżnia się jako pracownia, która doskonale rozumie tę potrzebę i kreuje wnętrza, w których natura splata się z nowoczesnym designem. Koncepty eko-designu, na które stawiamy, przynoszą do przestrzeni piękno natury w harmonii z funkcjonalnością.

Więcej

Jak stworzyć harmonijne wnętrze pozwalające uciec od zgiełku miasta?

W Studio Organic rozumiemy, że w dzisiejszych czasach, gdy tempo życia robi się przytłaczające, a zgiełk miasta stale nas otacza, pragnienie znalezienia spokoju i harmonii w naszym własnym wnętrzu nabiera szczególnego znaczenia. Nasza filozofia opiera się na przekonaniu, że nasze wnętrza mogą odegrać kluczową rolę w spełnianiu tego pragnienia. W tym artykule zgłębimy temat tworzenia wnętrz, które odzwierciedlają naszą osobowość, a także stanowią azyl od codziennego chaosu. Zachęcamy Was do wnikliwej lektury i odkrycia inspirujących sposobów na osiągnięcie harmonii w Waszych wnętrzach.

Więcej

Dom pełen dobrej energii – jak projekt wnętrza wpływa na nastrój domowników

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wejść do domu i natychmiast poczuć przyjemną atmosferę we wnętrzu? A może zdarzyło Ci się odwiedzić czyjeś mieszkanie, gdzie panował napięty nastrój? Wiele osób przywiązuje ogromną wagę do wyglądu swojego domu. Nie tylko chcemy, aby był estetyczny i funkcjonalny, ale również pragniemy, aby nasze miejsce do życia było przepełnione pozytywną energią.

Więcej

Wnętrza zatopione w naturze – jak architekci Studia Organic wprowadzają do domu harmonię i spokój

W dzisiejszym zabieganym świecie wiele osób pragnie stworzyć w swoim domu oazę spokoju, gdzie mogą uciec od stresu i natłoku codziennych obowiązków. Jako architekci Studia Organic doskonale rozumiemy tę potrzebę i specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz, które wprowadzają harmonię i jedność z naturą. Korzystając z naturalnych materiałów, biologicznych form i zrównoważonych rozwiązań, tworzymy przestrzenie, w których można odnaleźć wewnętrzny spokój i równowagę.

Więcej