Projekt wnętrza jako pozytywna przestrzeń życiowa

Twój dom to azyl — filozofia Organic Shelter

Twoje mieszkanie powinno być dla Ciebie idealnym schronieniem. W końcu to miejsce, w którym możesz nabrać oddechu i się zrelaksować. Dlatego to istotne, aby wnętrze było zaprojektowanie w taki sposób, aby zapewniało domownikom komfort i poczucie bezpieczeństwa. W Studio Organic koncentrujemy się na takich aranżacjach, w których człowiek jest na pierwszym miejscu. 

Harmonijna aranżacja wnętrza

Podstawą do zaprojektowania harmonijnego wnętrza jest skoncentrowaniu się na świetle i przestrzeni. Apartament ma stanowić miejsce, w którym człowiek może żyć w kontakcie ze sobą i z naturą, wypoczywać i rozwijać się.  

Warto zatem zadbać o naturalne źródła światła, czyli przeszklenia. Dzięki temu przestrzeń będzie odpowiednio doświetlona, a przy tym też energooszczędna. Ponadto niezbędne jest wprowadzenie również wielostopniowego oświetlenia, które pozwala budować atmosferę w zależności od potrzeb domowników.

Aby zapewnić sobie odpowiednią przestrzeń do życia, zadbaj o harmonię w mieszkaniu. Ograniczenie nadmiaru przedmiotów na rzecz wysokiej jakości wyposażenia przekłada się na większy komfort życia i przeciwdziała negatywnemu wpływowi człowieka na środowisko naturalne.

Odpowiednio zbilansowane wnętrza umożliwiają również kontakt z naturą. Zieleń widoczna przez okna i naturalne rośliny korzystnie wpływają na nastrój domowników. Dzięki temu nawet w mieście możesz poczuć się bliżej natury.

Azyl, który jest harmonijną przestrzenią do życia, powinien być funkcjonalny i wygodny. Wybór wysokiej jakości materiałów i wyposażenia przełoży się nie tylko na wyższy komfort życia, ale także na atrakcyjny wygląd aranżacji. W Studio Organic mamy doświadczenie w projektowaniu idealnie zbilansowanych wnętrz.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasze realizacje

Purista - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Purista
Warszawa, 2020
Barcelona - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Barcelona
Warszawa, 2019
L'harmonie - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Der Garten
Monachium,  2019
Edge - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Edge
Polska,  2012
Carbon - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Vetiver
Warszawa,  2017
Moderna - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu

Piękno natury w Twoim domu – odkryj spokój płynący z wnętrz projektowanych przez Studio Organic

W obliczu coraz bardziej zabieganego stylu życia, priorytetem dla nas stało się odnalezienie spokoju i równowagi poprzez bliski kontakt z naturą. Nasze studio wyróżnia się jako pracownia, która doskonale rozumie tę potrzebę i kreuje wnętrza, w których natura splata się z nowoczesnym designem. Koncepty eko-designu, na które stawiamy, przynoszą do przestrzeni piękno natury w harmonii z funkcjonalnością.

Więcej

Jak stworzyć harmonijne wnętrze pozwalające uciec od zgiełku miasta?

W Studio Organic rozumiemy, że w dzisiejszych czasach, gdy tempo życia robi się przytłaczające, a zgiełk miasta stale nas otacza, pragnienie znalezienia spokoju i harmonii w naszym własnym wnętrzu nabiera szczególnego znaczenia. Nasza filozofia opiera się na przekonaniu, że nasze wnętrza mogą odegrać kluczową rolę w spełnianiu tego pragnienia. W tym artykule zgłębimy temat tworzenia wnętrz, które odzwierciedlają naszą osobowość, a także stanowią azyl od codziennego chaosu. Zachęcamy Was do wnikliwej lektury i odkrycia inspirujących sposobów na osiągnięcie harmonii w Waszych wnętrzach.

Więcej

Dom pełen dobrej energii – jak projekt wnętrza wpływa na nastrój domowników

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wejść do domu i natychmiast poczuć przyjemną atmosferę we wnętrzu? A może zdarzyło Ci się odwiedzić czyjeś mieszkanie, gdzie panował napięty nastrój? Wiele osób przywiązuje ogromną wagę do wyglądu swojego domu. Nie tylko chcemy, aby był estetyczny i funkcjonalny, ale również pragniemy, aby nasze miejsce do życia było przepełnione pozytywną energią.

Więcej

Wnętrza zatopione w naturze – jak architekci Studia Organic wprowadzają do domu harmonię i spokój

W dzisiejszym zabieganym świecie wiele osób pragnie stworzyć w swoim domu oazę spokoju, gdzie mogą uciec od stresu i natłoku codziennych obowiązków. Jako architekci Studia Organic doskonale rozumiemy tę potrzebę i specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz, które wprowadzają harmonię i jedność z naturą. Korzystając z naturalnych materiałów, biologicznych form i zrównoważonych rozwiązań, tworzymy przestrzenie, w których można odnaleźć wewnętrzny spokój i równowagę.

Więcej