Projekt wnętrza jako pozytywna przestrzeń życiowa

Twój dom to azyl — filozofia Organic Shelter

Twoje mieszkanie powinno być dla Ciebie idealnym schronieniem. W końcu to miejsce, w którym możesz nabrać oddechu i się zrelaksować. Dlatego to istotne, aby wnętrze było zaprojektowanie w taki sposób, aby zapewniało domownikom komfort i poczucie bezpieczeństwa. W Studio Organic koncentrujemy się na takich aranżacjach, w których człowiek jest na pierwszym miejscu. 

Harmonijna aranżacja wnętrza

Podstawą do zaprojektowania harmonijnego wnętrza jest skoncentrowaniu się na świetle i przestrzeni. Apartament ma stanowić miejsce, w którym człowiek może żyć w kontakcie ze sobą i z naturą, wypoczywać i rozwijać się.  

Warto zatem zadbać o naturalne źródła światła, czyli przeszklenia. Dzięki temu przestrzeń będzie odpowiednio doświetlona, a przy tym też energooszczędna. Ponadto niezbędne jest wprowadzenie również wielostopniowego oświetlenia, które pozwala budować atmosferę w zależności od potrzeb domowników.

Aby zapewnić sobie odpowiednią przestrzeń do życia, zadbaj o harmonię w mieszkaniu. Ograniczenie nadmiaru przedmiotów na rzecz wysokiej jakości wyposażenia przekłada się na większy komfort życia i przeciwdziała negatywnemu wpływowi człowieka na środowisko naturalne.

Odpowiednio zbilansowane wnętrza umożliwiają również kontakt z naturą. Zieleń widoczna przez okna i naturalne rośliny korzystnie wpływają na nastrój domowników. Dzięki temu nawet w mieście możesz poczuć się bliżej natury.

Azyl, który jest harmonijną przestrzenią do życia, powinien być funkcjonalny i wygodny. Wybór wysokiej jakości materiałów i wyposażenia przełoży się nie tylko na wyższy komfort życia, ale także na atrakcyjny wygląd aranżacji. W Studio Organic mamy doświadczenie w projektowaniu idealnie zbilansowanych wnętrz.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasze realizacje

Purista - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Purista
Warszawa, 2020
Barcelona - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Barcelona
Warszawa, 2019
L'harmonie - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Der Garten
Monachium,  2019
Edge - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Edge
Polska,  2012
Carbon - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Vetiver
Warszawa,  2017
Moderna - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu