Publikacja / Ogród / Pomysł na wnętrze

Nie tylko zawładnęliśmy  Internetem!  Miesięcznik „ Pomysł na wnętrze ” opublikował artykuł Ogród w chmurach. Znajdziecie tam  zdjęcia z realizacji ogrodu, który zaprojektowaliśmy dla naszych wspaniałych Klientów. Cieszymy się, że zostało to docenione! Zobaczcie sami !

" Tars wykonany z drewna egzotycznego bangkirai. Trwałe, odporne na zmienne warunki atmosferyczne, o intensywnej barwie nadaje się świetnie do wykonania outdoorowych różności. W tym przypadku wykonano z niego drewniane siedzisko, donice, część posadzki i osłonę pionową. Projekt został wzbogacony o  elementy roślinne w postaci traw ozdobnych i brzóz. Dobrą ochronę od słońca i deszczu  stanowi z materiału żaglowego, rozpięte na stalowych słupach.”

Minimalistyczna aranżacja tarasu oparta jest na nieregularnych liniach łamanych, które wprowadzają dynamikę i urozmaicają tą niewielką przestrzeń. Kanciaste formy zostały „zmiękczone” dzięki zastosowaniu dużej ilości drewna o naturalnej, ciepłej barwie, traw ozdobnych oraz z zadaszenia z tkaniny żaglowej. Dopełnienie projektu stanowi dekoracyjny biokominek, który w połączeniu z delikatnym oświetleniem tarasu tworzy w tej przestrzeni niepowtarzalna atmosferę.”

Więcej zdjęć projektu znajdziecie na naszej stronie.

Nasze realizacje

Purista
Warszawa, 2020
Barcelona
Warszawa, 2019
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten
Monachium,  2019
Edge
Polska,  2012
Vetiver
Warszawa,  2017
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu