Publikacja / Ogród / Pomysł na wnętrze

Nie tylko zawładnęliśmy  Internetem!  Miesięcznik „ Pomysł na wnętrze ” opublikował artykuł Ogród w chmurach. Znajdziecie tam  zdjęcia z realizacji ogrodu, który zaprojektowaliśmy dla naszych wspaniałych Klientów. Cieszymy się, że zostało to docenione! Zobaczcie sami !

" Tars wykonany z drewna egzotycznego bangkirai. Trwałe, odporne na zmienne warunki atmosferyczne, o intensywnej barwie nadaje się świetnie do wykonania outdoorowych różności. W tym przypadku wykonano z niego drewniane siedzisko, donice, część posadzki i osłonę pionową. Projekt został wzbogacony o  elementy roślinne w postaci traw ozdobnych i brzóz. Dobrą ochronę od słońca i deszczu  stanowi z materiału żaglowego, rozpięte na stalowych słupach.”

Minimalistyczna aranżacja tarasu oparta jest na nieregularnych liniach łamanych, które wprowadzają dynamikę i urozmaicają tą niewielką przestrzeń. Kanciaste formy zostały „zmiękczone” dzięki zastosowaniu dużej ilości drewna o naturalnej, ciepłej barwie, traw ozdobnych oraz z zadaszenia z tkaniny żaglowej. Dopełnienie projektu stanowi dekoracyjny biokominek, który w połączeniu z delikatnym oświetleniem tarasu tworzy w tej przestrzeni niepowtarzalna atmosferę.”

Więcej zdjęć projektu znajdziecie na naszej stronie.

Nasze realizacje

Purista - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Purista
Warszawa, 2020
Barcelona - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Barcelona
Warszawa, 2019
L'harmonie - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Der Garten
Monachium,  2019
Edge - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Edge
Polska,  2012
Carbon - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Vetiver
Warszawa,  2017
Moderna - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu