Siedlisko zatopione w naturze

Tworząc siedliska zakorzenione w naturze, chcemy, aby architektura była uzupełnieniem natury, nie zaburzała krajobrazu, a stawała się jego częścią. Dajemy ludziom, którzy do nas przychodzą miejsca, które kojąco wpływają na zmysły. Pełne światła, przestrzeni, gdzie architektura i natura, wnętrze i zewnętrze, wzajemnie się przenikają. 

Uważamy, że trzeba świadomie zapraszać do domu materiały i przedmioty. Niska jakość i masowa produkcja bez poszanowania dla planety, degraduje naszą codzienność, sprowadzając dom tylko do przestrzeni, w której wykonujemy czynności niezbędne do przeżycia. Dlatego nasz projekty opieramy na uważnym doborze materiałów i desidnu. Główną wartość stanowi dla nas ponadczasowe piękno, które z czasem zyskuje szlachetność. Prostota, jakość, umiar - w nowoczesnym siedlisku to one wiodą prym. 

W otoczeniu dzikiego krajobrazu, to on wysuwa się na pierwszy plan. Granica między domem, a naturą zdaje się zanikać. Dekoracje i zbędne przedmioty stają się niepotrzebne. Wartością jest zieleń i to, co widoczne za oknami. W takich warunkach, łatwiej przychodzi wyciszenie. Sprzyjają one twórczym działaniom, skupieniu na własnych przemyśleniach, koncentracji. 

Nasze realizacje

Purista - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Purista
Warszawa, 2020
Barcelona - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Barcelona
Warszawa, 2019
L'harmonie - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Der Garten
Monachium,  2019
Edge - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Edge
Polska,  2012
Carbon - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Vetiver
Warszawa,  2017
Moderna - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu