Twórcza dychotomia

Lubimy projektować prosto z dobrych materiałów. Nie liczy się tylko to co widzimy z zewnątrz ale też wszystko co w środku. Pod powierzchnią pięknego frontu kryje się równie piękne wnętrze z wysokiej klasy zawiasami, okuciami. Lubimy klasyczną kolorystykę, kontrasty faktur i ciepłe oświetlenie. Pracując z współczesnymi, często minimalistycznymi formami sięgamy dla równowagi po elementy stylizowane. Prostota i przepych, powściągliwość i przesada przeplatają się w naszych wnętrzach. Taka twórcza dychotomia...

Często korzystamy z mebli, które sami projektujemy, dopasowując je do funkcji i przestrzeni. Nazwaliśmy je MUF Modern Urban Furniture. Przy pracy nad jednym z projektów wyróżniającym się prostotą form powstało łóżko z wysokim wezgłowiem pełniącym funkcję szafki na np: książki i innymi zakamarkami.

W innym projekcie, gdzie przepych zdominował powściągliwość pojawiły się wyjątkowe, dekoracyjne detale polskiej produkcji - lampy Madonny z Warszawskiego showroomu Pies czy Suka .

Meble robimy z ulubionymi stolarzami, z którymi znamy się już kilka lat i zaczynamy rozumieć bez słów  ...aha kochamy czarno-białe zdjęcia i współczesną sztukę. Tak naprawdę dążymy do tego, żeby wnętrze stało się sceną prezentacji twórczości uwielbianych przez nas lub Was artystów.

Nasze realizacje

Purista - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Purista
Warszawa, 2020
Barcelona - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Barcelona
Warszawa, 2019
L'harmonie - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Der Garten
Monachium,  2019
Edge - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Edge
Polska,  2012
Carbon - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Vetiver
Warszawa,  2017
Moderna - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu