Twórcza dychotomia

Lubimy projektować prosto z dobrych materiałów. Nie liczy się tylko to co widzimy z zewnątrz ale też wszystko co w środku. Pod powierzchnią pięknego frontu kryje się równie piękne wnętrze z wysokiej klasy zawiasami, okuciami. Lubimy klasyczną kolorystykę, kontrasty faktur i ciepłe oświetlenie. Pracując z współczesnymi, często minimalistycznymi formami sięgamy dla równowagi po elementy stylizowane. Prostota i przepych, powściągliwość i przesada przeplatają się w naszych wnętrzach. Taka twórcza dychotomia...

Często korzystamy z mebli, które sami projektujemy, dopasowując je do funkcji i przestrzeni. Nazwaliśmy je MUF Modern Urban Furniture. Przy pracy nad jednym z projektów wyróżniającym się prostotą form powstało łóżko z wysokim wezgłowiem pełniącym funkcję szafki na np: książki i innymi zakamarkami.

W innym projekcie, gdzie przepych zdominował powściągliwość pojawiły się wyjątkowe, dekoracyjne detale polskiej produkcji - lampy Madonny z Warszawskiego showroomu Pies czy Suka .

Meble robimy z ulubionymi stolarzami, z którymi znamy się już kilka lat i zaczynamy rozumieć bez słów  ...aha kochamy czarno-białe zdjęcia i współczesną sztukę. Tak naprawdę dążymy do tego, żeby wnętrze stało się sceną prezentacji twórczości uwielbianych przez nas lub Was artystów.

Nasze realizacje

Purista
Warszawa, 2020
Barcelona
Warszawa, 2019
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten
Monachium,  2019
Edge
Polska,  2012
Vetiver
Warszawa,  2017
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu