Zapach / Zmysły / Tajemnica

Zapach dla mnie to nieodłączna cząstka człowieka. W harmonijnym połączeniu z duszą daje swego rodzaju tożsamość. Nie mam jednego zapachu, który towarzyszy mi cały czas, nieodłącznie od kilku lat… Myślę, że zapach przypisany jest do emocji czy etapu w życiu. Zapachy, których używam wprowadzają mnie w oczekiwany nastrój, dają powrót do wspomnień, kojarzą się z czasem w przeszłości, pobudzają wyobraźnię, inspirują. Uwielbiam wyraziste, trwałe zapachy. Nie zwracam uwagi na porę roku, dzięki zapachom manipuluję stanem, w którym się chcę znaleźć. Musi być częścią mnie. Podobnie jest z Grześkiem, zresztą mamy bardzo podobny gust. Czasem, nasze zapachy są tak zbliżone, bądź tak bardzo utożsamiam się z jego nutą, że łapię za flakon.. po czym okazuje się ,że to Grzesia zapach. Czasem, tak przyzwyczajam się do jego perfum, że stają się moimi. Wydaje mi się, że pokazuje to naszą relacje, emocje jakie są między nami. Aktualnie jego ulubionym  jest Atramental. Wyrazisty, obłędny zapach atramentu, bardzo męski i oryginalny. Drugą stroną tych naszych zapachów jest design....Cholernie interesują mnie flakony, detale, żłobienia tych małych buteleczek. Forma pakowania, ta oryginalność, magia, która pojawia się gdy rozpakowuję pudełko z flakonam, a potem gdy naciskam na spust…. rozpylacza.

W byciu częścią tego magicznego świata zapachów, pomaga nam fantastyczna osobowość Viktora. Pierwszy nos Rzeczpospolitej, twórca Mood Scent Baru  przy ul. Tamka w Warszawie. To wyjątkowe miejsce myślę, że nie tylko dla nas.

_Aga

Nasze realizacje

Purista - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Purista
Warszawa, 2020
Barcelona - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Barcelona
Warszawa, 2019
L'harmonie - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
L’Harmonie
Warszawa, 2019
Der Garten - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Der Garten
Monachium,  2019
Edge - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Edge
Polska,  2012
Carbon - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Vetiver
Warszawa,  2017
Moderna - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Lykke
Warszawa,  2012
Hlonda - Studio Organic, Aga Kobus, Grzegorz Goworek
Hlonda
Warszawa,  2019

Podobne wpisy na Blogu

Piękno natury w Twoim domu – odkryj spokój płynący z wnętrz projektowanych przez Studio Organic

W obliczu coraz bardziej zabieganego stylu życia, priorytetem dla nas stało się odnalezienie spokoju i równowagi poprzez bliski kontakt z naturą. Nasze studio wyróżnia się jako pracownia, która doskonale rozumie tę potrzebę i kreuje wnętrza, w których natura splata się z nowoczesnym designem. Koncepty eko-designu, na które stawiamy, przynoszą do przestrzeni piękno natury w harmonii z funkcjonalnością.

Więcej

Jak stworzyć harmonijne wnętrze pozwalające uciec od zgiełku miasta?

W Studio Organic rozumiemy, że w dzisiejszych czasach, gdy tempo życia robi się przytłaczające, a zgiełk miasta stale nas otacza, pragnienie znalezienia spokoju i harmonii w naszym własnym wnętrzu nabiera szczególnego znaczenia. Nasza filozofia opiera się na przekonaniu, że nasze wnętrza mogą odegrać kluczową rolę w spełnianiu tego pragnienia. W tym artykule zgłębimy temat tworzenia wnętrz, które odzwierciedlają naszą osobowość, a także stanowią azyl od codziennego chaosu. Zachęcamy Was do wnikliwej lektury i odkrycia inspirujących sposobów na osiągnięcie harmonii w Waszych wnętrzach.

Więcej

Dom pełen dobrej energii – jak projekt wnętrza wpływa na nastrój domowników

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wejść do domu i natychmiast poczuć przyjemną atmosferę we wnętrzu? A może zdarzyło Ci się odwiedzić czyjeś mieszkanie, gdzie panował napięty nastrój? Wiele osób przywiązuje ogromną wagę do wyglądu swojego domu. Nie tylko chcemy, aby był estetyczny i funkcjonalny, ale również pragniemy, aby nasze miejsce do życia było przepełnione pozytywną energią.

Więcej

Wnętrza zatopione w naturze – jak architekci Studia Organic wprowadzają do domu harmonię i spokój

W dzisiejszym zabieganym świecie wiele osób pragnie stworzyć w swoim domu oazę spokoju, gdzie mogą uciec od stresu i natłoku codziennych obowiązków. Jako architekci Studia Organic doskonale rozumiemy tę potrzebę i specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz, które wprowadzają harmonię i jedność z naturą. Korzystając z naturalnych materiałów, biologicznych form i zrównoważonych rozwiązań, tworzymy przestrzenie, w których można odnaleźć wewnętrzny spokój i równowagę.

Więcej